Bar kawowy interesującą atrakcją weselną!

Bez tego napoju zdecydowana większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia. Kawa dodaje nam energii to właśnie dzięki niej dostajemy przysłowiowego kopa od rana, to właśnie wypicie tego naparu pozwala nam się skupić, nie być śpiącymi, zyskać mnóstwo chęci do działania, pracy zawodowej czy też wykonywania domowych obowiązków. Jeżeli zatem jesteście oddanymi fanami kawy, jak najbardziej możecie włączyć bar kawowy w ramach atrakcji weselnej do waszego przyjęcia!

Bar kawowy specjalnie dla smakoszy!

Zadbajcie zatem o to, by na oddzielnym, specjalnie przygotowanym do tego stole znalazły się różne gatunki kawy w zaparzaczach, by zapewnić gościom także rozmaite syropy i ozdoby , różne rodzaje cukru i posypki, śmietankę, mieszadełka i eleganckie filiżanki. Na pewno z wielką chęcią będą ten zakątek odwiedzać, ciesząc się wyjątkowym smakiem pysznych kawowych naparów.

A może profesjonalny barista?

Oczywiście istnieje też możliwość wynajęcia na przyjęcie weselne w pełni profesjonalnego baristy z oprzyrządowaniem. On na pewno przedstawi gościom tajniki przygotowywania tego znakomitego napoju, nauczy ich obsługi ekspresu ciśnieniowego, pokaże, w jaki sposób wykonać profesjonalne wzorki latte art. na powierzchni kawowego naparu. Na pewno będzie to lekcja pouczająca i niezwykle pyszna zarazem – wszak i czasu na degustowanie parującego napoju z całą pewnością nie zabraknie!

Bar kawowy coraz częściej pojawia się na przyjęciach weselnych w naszym kraju. To wszak wspaniały ukłon w stronę gości, którym nie wystarcza pytanie: sypana czy rozpuszczalna? Pamiętajcie także o tym, iż możecie motyw kawy wykorzystać także po ślubnej ceremonii.

Jeśli bowiem spodziewacie się wielu gości jedynie na ślubie, możecie wynająć stylowy retro rower z kawą, obsługiwany przez odpowiednio ubranego baristę. W ten sposób przybyli będą mogli uraczyć się pysznym smakiem kawy, gdy Wy wraz z gośćmi weselnymi zmierzać będziecie na weselną salę. Na pewno ten miły gest zostanie doceniony.

A może szukacie innych ciekawych pomysłów na weselne atrakcje? W takim razie koniecznie powinniście odwiedzić portal www.towesele.pl. Tam znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie!

Comments are closed.