5 pomysłów na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to wyjątkowe wydarzenie, które każdy pan młody powinien wspominać przez długi czas. Z jednej strony ważne, aby został zorganizowany w gronie najbliższych znajomych, a z drugiej, aby ten czas był czymś wyjątkowym. Oto 5 pomysłów na sprawdzony wieczór kawalerski.

1. Impreza w klubie

Zabawa w klubie to jeden z najpopularniejszych pomysłów na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Poza dużo ilością napojów wysokoprocentowych, warto zadbać o dodatkowe atrakcje, jak np. nietypowe przebranie, kreatywne prezenty dla pana młodego czy przejazd ekskluzywną limuzyną przez miasto. Można zadbać także o odrobinę tajemniczości i nie zdradzać wszystkich szczegółów panu młodemu.

2. Wyjazd za miasto

To jeden z ciekawszych pomysłów na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Wyjazd za miasto może obejmować nie tylko jeden wieczór, ale np. cały weekend, w czasie którego grupa znajomych będzie wypoczywać poza miastem. Wyjazd powinien być przemyślany i dobrze zorganizowany, w końcu nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji! Nad jeziorem warto zadbać np. o możliwość wypożyczenia kajaków czy łódki, a w małej, podmiejskiej miejscowości zorientuj się czy możesz zorganizować np. grę w paintball.

3. Escape room

Escape room to propozycja na kreatywne spędzenie wieczoru kawalerskiego. Zabawa polega na wydostaniu się z zamkniętego pokoju. Aby tego dokonać, grupa musi rozwiązać szereg logicznie ze sobą powiązanych zagadek, które doprowadzą do szyfru, otwierającego drzwi pokoju. – W ostatnim czasie to jedna z popularniejszych form spędzania wieczoru kawalerskiego. Uczestnicy coraz częściej stawiają na kreatywność, dlatego chętniej wybierają takie miejsca, jak nasze – mówi Fryderyk Gajewski z firmy Captivity, która organizuje escape room w Warszawie.

4. Paintball

Paintball to pomysł, który można zrealizować nie tylko podczas wyjazdu za miasto. W dużych miastach często znaleźć można firmy, które zajmują się profesjonalną organizacją tego typu imprez. Sama zabawa może odbywać się na polu, w pobliskim lesie czy na poligonie. Po przeprowadzonej rywalizacji w męskim gronie, warto znaleźć czas na rozpalenie ogniska i skorzystania z podmiejskiego klimatu.

5. Quady

Quady to kolejna propozycja, która powinna spodobać się męskiemu gronu. Rajd na quadach można połączyć z weekendowym wyjazdem i spędzić wolny czas z dala od miasta i standardowych propozycji spędzenia wieczoru kawalerskiego. Jazda po rajdowym torze, pokonywanie przeszkód i stromych podjazdów – to niezapomniane emocje i adrenalina dla każdego mężczyzny.

To tylko kilka propozycji na spędzenie ciekawie wieczoru kawalerskiego. Podczas organizacji warto zastanowić się przede wszystkim, z jakiej formy najbardziej zadowolony będzie przyszły pan młody. Pamiętaj, aby poza wysokoprocentowym alkoholem, zadbać także o dobry humor i chęci do szampańskiej zabawy.

2 Komentarzy
  • Mariusz
    5 października, 2016

    U mnie był właśnie escape room bo z kumplami zawsze spotykalismy sie zeby w cos pograc, nie tylko na konsoli, ale w planszówki też. Wiec mega polecam dla tych, którzy lubia takie klimaty 😀 potem mieliśmy wynajęty tramwaj a w nim drinki w parze (tez cos innego, kaca po tym nie ma, fajnie sie prezentuje, one sa od vaporti) i reszta wieczoru w klubie. Mega aktywny i niezapomniany wieczor 😀

  • Łukasz
    13 stycznia, 2017

    Najlepiej połączyć wyjazd za miasto z imprezą w elitarnym klubie. Mój wieczór kawalerski był w New Orleans w stolicy. Nie zapomnę tego wyjazdu do końca życia. Prywatne pokazy tańca, morze alkoholu. Ale wszystko podane ze smakiem. Jak w angielskim klubie dla dżentelmenów. Dobrze jest poczuć się chociaż raz król. Zwłaszcza, że po ślubie nie ma już na co liczyć 😛