Dj na wesele – innowacyjna nowość?

Autor: Andrzej Wygryz

 

Kiedy wybieramy muzykę na wesele często zastanawiamy się co powinniśmy wybrać zespół muzyczny czy dj na wesele. Mimo jeszcze słabej polarności dj na wesele, coraz częściej młodzi ludzie poszukują właśnie takiej osoby, która w ten dzień zagra jako dj weselny i wodzirej całej zabawy weselnej w jednej osobie.
Osoba jako dj weselny i wodzirej na przyjęciu weselnym może być równie dobra, a nawet lepsza od zespołu muzycznego, zagra ona bowiem najnowocześniejszą i każdą muzykę na życzenie gości weselnych oraz młodej pary. Wodzirej przygotowuje wspaniałe zabawy oczepinowe, przyśpiewki przy stołach przy dźwięku akordeonu lub innego instrumentu oraz organizuje dla gości weselnych zabawę jaka jest karaoke.

Coraz częściej młodzi decydują się na wybór dj na wesele ze względu na pewność imprezy weselnej do białego rana oraz mnóstwo wspaniałych zabaw, jakie na ta okazję przygotowuje profesjonalny wodzirej. Jedną z zabaw jest popularne karaoke, które króluje na różnych imprezach okolicznościowych, również na przyjęciach weselnych.

Przy karaoke bawią się wszyscy, wystarczy dobrać tylko odpowiedni repertuar, aby goście weselni znali i lubili dane utwory. Dlatego kiedy będziemy wybierać muzykę na swoje wesele zastanówmy się co jest lepsze i korzystniejsze zarówno dla nas jak i naszych gości weselnych. Zespół muzyczny czy dj na wesele i wodzirej w jednej osobie, doskonale zabawiający gości przez cała noc. Pamiętajmy bowiem, że zespół muzyczny zagra dla nas najlepiej jak potrafi, ale nigdy nie będzie to wykonanie oryginalne oraz nie spełni naszych oczekiwań w kwestii dedykacji, zawsze bowiem znajdzie się piosenka, której zespół muzyczny nie będzie znał lub nie będzie umiał jej zagrać.


Niektóre utwory z pierwszej półki są dostępne tylko przez dj na wesele, który może zagrać wszystko, włącznie z nowościami sprzed tygodnia. Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Comments are closed.