Do ślubu nie tylko w welonie.

Do ślub:

Każdy kto wyobraża sobie pannę młodą z pewnością staje przed jego oczami kobieta w śnieżnobiałej sukni z długim welonem na głowie. W obecnym czasie welon jest wykorzystywany raczej bardziej ze względów estetycznych niż symbolicznych, dlatego też często jest zastępowany różnymi innymi dodatkami. Sprawdź, co obecnie jest w modzie.

Welon cieszy się dużą popularnością, gdyż wiele pań młodych wykorzystuje go ze względów sentymentalnych, tradycyjnych. Dziś jednak nie stoi nic na przeszkodzie, aby zamiast welonu wykorzystać na przykład diadem, kapelusz, bądź woalkę. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszej fantazji oraz ostatecznej formy, jaką chcemy osiągnąć.

Jednym z elementów często wykorzystywanych na ślubach cywilnych, w urzędzie, jest kapelusz. Na ogół jest on biały, bądź też w kolorze écru. Najlepiej, aby był wykonany z delikatnych przejrzystych tkanin. Kapelusz, podobnie jak welon, dodaje kobiecie tajemniczości i zarazem klasy. Jednakże nie każda panna młoda będzie dobrze wyglądać w kapeluszu, dlatego dobrze by było, aby wykorzystywały go w swoich stylizacjach kobiety co najmniej średniego wzrostu o szczupłej sylwetce. Niestety panie posiadające bardziej zaokrąglone kształty takowy dodatek poszerzy optycznie i przytłoczy. Kapelusz można przygotować na zamówienie, zamówić w sklepie internetowym, jak i też w salonie mody ślubnej. Ciekawe modele znaleźć również można na różnych zagranicznych serwisach. Kapelusz musi być odpowiednio dobrany nie tylko do sylwetki, ale także i do fryzury, jak również do sukni. Dlatego przed przystąpieniem do jego wyboru warto mieć już jakąś spójną wizję całości.

co-zamiast-welonu (3)

Wiele panien młodych udając się do ślubu chce wyglądać jak prawdziwa księżniczka. W tym celu wybierają one falbaniaste suknie ślubne z różnymi dodatkami lub z fantazyjnie upiętymi materiałami. W takim przypadku zamiast welonu ślubnego, bądź kapelusza, wykorzystać można tiarę bądź koronę. Zarówno tiara, jak i też korona pasują do rożnego rodzaju fryzur. Ten dodatek jest idealny dla pań, które chcą nie tylko podkreślić swą wyjątkowość, ale również zaprezentować ciekawą fryzurę, stylowe uczesanie.

co-zamiast-welonu (2)

Jednym z elementów, o którym warto pomyśleć, są żywe kwiaty. Te również mogą świetnie przyozdobić fryzurę, a ich wykorzystanie sprawi, że nie będziesz musieć kupować typowego welonu. Oczywiście nie same kwiaty mogą zostać wykorzystane w stylizacji. W takim przypadku warto pomyśleć o delikatnej woalce, bądź siateczce, która tylko lekko przesłoni oczy i czoło. Dobór kwiatów najlepiej jest skonsultować z florystą. Wybierzcie te, które przetrwają dłuższy czas bez konieczności dostarczenia im wody. Dobrze jest również podobne kwiaty wybrać do bukietu ślubnego, jak i też wykorzystać w butonierce pana młodego.

co-zamiast-welonu (4)

Fot. www.foter.com

Comments are closed.