Fason sukni wieczorowej na przyjęcie weselne.

Wiele pań często ma problemy z tym, co założyć na przyjęcie weselne. Najczęściej w tym przypadku decydujemy się na wypad do pobliskich butików, galerii w celu zakupienia nowej kreacji. Warto wcześniej mieć pewien pogląd na to, w jakim kroju szukać odpowiedniego modelu. To nic trudnego, przedstawimy ci kilka najpopularniejszych wzorów, z których warto skorzystać.

Pierwszym z nich jest suknia wiązana na szyi. Doskonale podkreśla zarówno szyję, jak i rysy twarzy. To z kolei świetnie odwróci uwagę od reszty ciała. W tym przypadku warto pamiętać, iż ten krój podkreśla ramiona. Tego typu suknie powinny stosować kobiety o szczupłej sylwetce.

Innym typem jest kreacja w kroju litery A. To bardzo popularny fason. Ta suknia idealnie pasuje do każdego typu figury, dlatego też wiele pań ją wybiera. W tym przypadku podkreślona zostaje talia, a jeżeli masz dodatkowe centymetry do zamaskowania, suknia świetnie sobie z tym poradzi, gdyż rozszerza się ona ku dołowi. Wspaniale w niej wyglądają kobiety zarówno niskie, jak i wysokie.

suknia-wieczorowa-na-wesele

Inną propozycją jest model w stylu empire. Z nim można szybko zyskać na elegancji, a także na wzroście. Jeżeli jesteś niską kobietą, z pomocą tego typu sukni możesz dodać sobie kilka centymetrów. Suknia wyszczupla. W przypadku tych sukni istotne jest to, że są bardzo dopasowane w gorsecie, co powoduje, że uwaga zostaje skupiona na okolicach dekoltu. W nich to wykorzystywane są różnego rodzaju zakładki i marszczenia, dzięki czemu można świetnie zamaskować niedoskonałości.

Jednym z najbardziej formalnych fasonów na przyjęcia wieczorowe jest księżniczka. Ten typ sukni charakteryzuje nie tylko to, że jest dopasowana w gorsecie, ale również i posiada obszerną spódnicę.

Modelem, który jest zupełnym przeciwieństwem księżniczki, jest rybka. Ta kreacja jest dla pań, które chcą wyeksponować swoje kształty, z tego względu, że jest ona idealnie dopasowana do ciała na całej jej długości. Jeśli posiadasz nienaganną figurę, pragniesz podkreślić swoje biodra, to jest to model dla ciebie.

Źródło fot. www.pixabay.com
1 Komentarz
  • dje-wesele
    3 lipca, 2015

    Świetny poradnik dla Panien Młodych jak i dla Pań, które wybierają się na imprezę weselną! Kobiety często same nie potrafią sobie dobrać stroju i gdy kupią już coś na przymus źle się w tym czują, bo psuje całą imprezę. Dobrze dopasowana sukienka poprawia humor i sprawia, że czują się piękniejsze, dlatego każda powinna zaznajomić się z tymi podstawami 🙂 Pozdrawiam!