Lakiery do paznokci Colorama Maybelline. Poznaj nowy wymiar manicure!

Zadbane i pomalowane paznokcie są nie tylko naszą wizytówką. Dodatkowo stanowią dopełnienie makijażu, stylizacji czy charakteru i osobowości. Przy pomocy nowego koloru lub wzorku masz także okazję, aby wyrazić swój humor i nastrój. Poznaj gamę jednych z najlepszych lakierów na rynku kosmetycznym – Colorama od Maybelline – które zapewnią Ci długotrwały efekt na paznokciach i możliwość wyboru idealnego koloru spośród aż 23 modnych odcieni. Sprawdź, w czym tkwi tajemnica lakierów Colorama!

Jakość przede wszystkim!

Wymagań względem lakieru do paznokci jest kilka. Ważne, aby produkt był trwały, miał piękny odcień, był łatwy w aplikacji i dostępny w przystępnej cenie. Każda z tych zależności stoi na równi, jednak to długotrwałość wiedzie prym. Marka Maybelline skupiła się na tych wymaganiach i zamknęła je w buteleczkach lakieru do paznokci. Dzięki nim Twoje dłonie zawsze będą wzbogacone w piękne kolorowe paznokcie; nie będziesz obawiała się, że lakier odpryśnie już po kilku dniach; a sama czynność malowania sprawi Ci ogromną przyjemność. Lakiery do paznokci Colorama Maybelline to przede wszystkim dobra jakość, po którą może sięgnąć każda kobieta!

Moc kolorów!

Lakiery Maybelline z serii Colorama są dostępne aż w 23 modnych, rozmaitych odcieniach. Wśród nich znajdziesz zarówno kolory jednolite, delikatne i pastelowe, jak i wyraźniejsze, bardziej intensywne w żywych odcieniach. Nie brakuje również lakierów brokatowych, dzięki którym paznokcie będą prezentowały się oryginalnie, a także zwykłych basic’owych, niezbędnych przy wykonywaniu zdobień i wzorków. Każdy z kolorów jest niezwykle intensywny, co daje gwarancję, że wystarczy jedna warstwa kosmetyku, aby skutecznie pokryć całą płytkę paznokcia bez żadnych prześwitów. Tym samym buteleczka produktu starczy Ci naprawdę na długo.

Colorama Maybelline

Lakiery Colorama to nie tylko gwarancja jakości objawiającej się w długotrwałości lakieru i odporności na starcie czy odpryśnięcie. To także, nie tylko, pewność, że znajdziesz idealny dla siebie kolor, a nawet możesz stworzyć swoją domową kolekcję lakierów, jakiej nie powstydziłaby się profesjonalna kosmetyczka, co wynika, że lakiery są dostępne aż w 23 kolorach. To także pewność, że:

  • kolor będzie intensywny, czysty i wielowymiarowy
  • lakier nie będzie odpryskiwał i kruszył się
  • kolor będzie pełny połysku nie tylko na chwilę po pomalowaniu płytki, ale aż do następnego pomalowania
  • nawet jeśli nie masz większego doświadczenia w malowaniu paznokci, doskonale sobie z tym poradzisz, co ułatwia szeroki i wygodny w trzymaniu pędzelek

Zanim pomalujesz paznokcie

Pamiętaj, że nawet najlepszy lakier do paznokci nie będzie dobrze się prezentował, jeśli tuż przed malowaniem nie przygotujesz odpowiednio swoich paznokci. Zadbaj zatem o właściwy manicure. Poniżej znajdziesz podpowiedź, jak krok po kroku przygotować odpowiedni manicure.

  1. Dłonie zamocz w misce z letnią wodą. Dzięki temu paznokcie i skórki przy paznokciach odmiękną, tym samym będzie łatwiej i bezpieczniej je usunąć.
  2. Następnie przejdź do skrócenia paznokci. Pamiętaj, że minimalna długość paznokcia to taka, gdy płytka delikatnie wystaje nad opuszkę palca. Miej także na uwadze, że długie paznokcie nie wyglądają estetycznie i atrakcyjnie, a do tego nie są wygodnym rozwiązaniem.
  3. Nadaj paznokciom odpowiedni kształt. Im bardziej naturalny, czyli owalny lub migdałowy, tym bezpieczniejszy. W przypadku np. kwadratowych paznokci, w momencie ich wzrastania, końcówki będą wpijały się w obrzeża palców.
  4. Teraz czas na skórki. Jeśli nie musisz ich wycinać, wystarczy gdy je odepchniesz. Podczas gdy potrzebujesz je usunąć, pamiętaj aby zawsze robić to na mokro, gdyż w przeciwnym razie możesz uszkodzić sobie skórę wokół paznokcia i samą płytkę.
  5. Dopiero, gdy starannie wykonasz powyższe cztery punkty możesz przejść do właściwego malowania. Jeśli chcesz utrwalić efekt i długotrwałość lakieru tuż przed jego aplikacją nanieś bazę z serii Express Manicure, a na wierzchnią część lakieru top coat z tej samej serii.

Comments are closed.