Na przyjęciu weselnym bardzo ważną rolę odgrywa zadowolenie gości

Na przyjęciu weselnym bardzo ważną rolę odgrywa zadowolenie gości. To bardzo trudno jest uzyskać, jednakże jednym z narzędzi, które może w tym pomóc jest umożliwienie wyboru. W tym przypadku wybór dotyczyć ma rodzaju spożywanego alkoholu, gdyż nie każdy lubi pić jedynie wódkę. Gościom z pewnością do gustu przypadnie specjalny barek, w którym znajdą się różne alkohole kolorowe, wina, a także i piwo. Z pewnością tym posunięciem zaskarbimy sobie przychylność gości, którzy będą zadowoleni z możliwości wyboru.

5 Komentarzy
 • Edyta Bieniek
  28 lutego, 2014

  Nie sprowadzajmy dobrego samopoczucia gości do podania im odpowiedniego alkoholu. To trochę bardziej złożona sprawa. Aby goście dobrze się czuli trzeba zapewnić im dobry klimat do zabawy, poznawania ludzi i cieszenia się chwilą. Ważne jest jedzenie – głodny gość to niezadowolony gość, muzyka – musi być różna tak by dopasowała zarówno dla młodych jak i dla starszych gości, osoba prowadząca, która umie zaangażować ludzi do zabawy, rozśmieszyć ich ale kiedy trzeba dać im odpocząć oraz sposób usadzenia gości by pasowali do siebie charakterem/wiekiem/itp. Ważne jest też zaangażowanie pary młodej. Jeśli Młodzi rozsiądą się i zajmą się kilkoma najbliższymi osobami lub tylko sobą to część gości może poczuć się opuszczona.

 • Kamil - Podziękowania dla rodziców
  5 marca, 2014

  Zdecydowanie zgadzam się z Panią Edytą. Alkohol jest tylko jednym z aspektów, które wprowadzają gości w dobre samopoczucie. Ale z drugiej strony to jakość alkoholu sprawia, jak goście zapamiętają twoje wesele. Jeżeli następnego dnia będą chorować to muzyka, jedzenie, klimat nie wpłyną pozytywnie na atmosferę.

 • Anita
  3 czerwca, 2014

  Dawno nie widziałam wesela (a jestem bądź co bądź w sezonie co tydzień na kilku, taka praca) żeby ktoś stawiał piwo, alkohole kolorowe często, ale naprawdę rzadko jest wino i piwo, a najrzadziej miody pitne.

 • Selna
  22 czerwca, 2014

  Na ostatnim weselu na którym byłem był open bar z barmanem. Każdy gość weselny mógł brać i pić co sobie tylko zażyczył:)

 • HolidayMusic
  22 lipca, 2014

  Popieram poprzedników. Alkohol nie może być miarą dobrej zabawy.
  Na zadowolenie gości wpływa mnóstwo czynników, od tak prostych jak wystrój sali weselnej, przebieg ceremonii, jedzenie, zespół weselny.. Alkohol dodaje do tego trochę odwagi i nonszalancji .. 😉