Krótkie suknie ślubne – masz zgrabne nogi? Pokaż je!

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że zwykle suknie ślubne pań sięgających kostek, niekiedy zaś, gdy mamy do czynienia także z trenem, mogą mieć nawet kilka metrów długości. Jednak czy jest to jedyny dobry patent na stylizację na ten wyjątkowy dzień? Oczywiście, że nie! Okazuje się bowiem, że te z pań, które natura wyposażyła w zgrabne nogi, jak najbardziej mogą je pokazać!

Krótkie suknie ślubne w prostocie tkwi siła!

Bardzo proste, minimalistyczne wręcz ślubne sukienki pozbawione jakichkolwiek aplikacji, dżetów czy koronek – oto bardzo dobry pomysł na to, by wyglądać elegancko, kobieco i z klasą. Niejedna Panna Młoda właśnie taki outfit wybiera na swój Wielki Dzień. I trzeba przyznać, ze to był strzał w dziesiątkę!

Serdecznie polecamy nasz www.komisslubny.pl – komis sukien ślubnych

W świecie utkanym z koronek!

Nie od dziś wiadomo, że ostatnimi czasy koronkowe kreacje cieszą się olbrzymim zainteresowaniem Takie właśnie krótkie sukienki również warto przymierzać – niejedna przyszła Panna Młoda w salonie sukien ślubnych przeżyje istny szok, gdy zobaczy, jak cudownie się w takim stroju prezentuje!

Suknie ślubne długa i krótka jednocześnie!

Choć wydaje się, że czas największej popularności tego rozwiązania minął, nadal jeszcze niektóre kobiety decydują się na takie właśnie modele. Przód sukni jest krótki, tył zaś dłuższy. W przypadku Panny Młodej obdarowanej długimi nogami prezentuje się to naprawdę zjawiskowo!

Comments are closed.